Asteras AKTOR - Λεβαδειακός 1-1: Πέτυχαν από ένα γκολ σε φιλικό στο Θεόδωρος Κολοκοτρώνης

ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Ο Asteras AKTOR φιλοξένησε τον Λεβαδειακό στο Θεόδωρος Κολοκτρώνης σε φιλική αναμέτρηση με τις δύο ομάδες να αναδεικνύονται ισόπαλες 1-1.

Asteras AKTOR και Λεβαδειακός αναμετρήθηκαν σε φιλική αναμέτρηση στο Θεόδωρος Κολοκοτρώνης, με το τελικό σκορ να τις βρίσκει ισόπαλες 1-1.

Οι Αρκάδες είχαν δοκάρι στο 22' με τον Μάντζη, όπως και με τον Τζίμα στο 75'μετά από εκτέλεση κόρνερ του Μούμο. Ο Τζανδάρης τους έβαλε σε θέση οδηγού στο 58' και ο Ρομό ισοφάρισε στο 75ο λεπτό.

Αστέρας (Α' ημίχρονο): Παπαδόπουλος, Άλχο, Χουχούμης, Γκρόζντανιτς, Αλάγκμπε, Ρέτζιτς, Γιαμπλόνσκι, Καλτσάς, Ζουγλής, Παλάσιος, Μάντζης.

Β' ημίχρονο: Τσιντώτας, Γκαρσία, Άλβαρες, Καστάνιο, Τριανταφυλλόπουλος, Μούμο (73' Γκος), Τζανδάρης (73' Προύντζος), Φαράι (73' Αγγελάκης), Μπαρτόλο, Κρεσπί, Τζίμας.

Λεβαδειακός: Γκροφ, Βήχος, Τσάπρας, Λιάγκα, Εραμούσπε, Μεχία, Λαμαράνα, Πεντρόσο, Συμελίδης, Μπάλτσι, Κωστή.

Επίσης αγωνίστηκαν και οι: Γκαραβέλης, Ρομό, Πλέγας, Νικολιάς, Χάμοντ, Γκεζαλί, Κάσσος, Κασέμι, Τσάρας και Γουΐλερ.