ASTERAS AKTOR

Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης 2-1

ατρομητος αστερας τριπολης

Ο Ατρόμητος νίκησε τον Αστέρα Τρίπολης με 2-1, σε φιλική αναμέτρηση στο γήπεδο του Περιστερίου

Ο Μπρίτο έδωσε το προβάδισμα στην ομάδα του Γιώργου Δώνη στο 44', αλλά στο δεύτερο ημίχρονο οι Αρκάδες έφτασαν στην ισοφάριση στο 64' με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μαρσελάο. Τη νίκη τους γηπεδούχους έδωσε ο Καραλής με πλασέ, πέντε λεπτά πριν τη λήξη του αγώνα.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: Μιχαηλίδης (46' Κηπουρός), Κουτσόπουλος (64' Μασάρα), Μαρίνος (80' Καραλής), Ολιβέιρα (46' Μπλένχιο), Καλατζής (70' Περόνε), Νεμπεγλέρας (80' Κόρμπος), Σαρμιέντο (70' Βάσι), Τάτος (46' Σφακιανάκης), Μπρίτο (46' Πόποβιτς), Νάστος, Καραγκούνης (46' Φαβάλι).

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ: Ντεγκρά, Λαμπρόπουλος (56' Αργυρόπουλος), Μαρσελάο, Λαζαρίδης, Μπαρτολίνι, Βίλτσες (46' Ουντότζι), Μπαστία (78' Φυτανίδης), Καρντόσο, Καρέρα (62' λ.τρ. Λαδάκης), Εντερ (70' Εστέβες), Τσέζαρεκ (59' Καούνος).