Ατρόμητος - ΠΑΟΚ: Η μεγάλη ανατροπή των γηπεδούχων με δύο γκολ σε οχτώ λεπτά

Οι παίκτες του Ατρομήτου πανηγυρίζουν το γκολ κόντρα στον ΠΑΟΚ
Οι παίκτες του Ατρομήτου πανηγυρίζουν το γκολ κόντρα στον ΠΑΟΚ EUROKINISSI SPORTS

Ο Ατρόμητος έμεινε πίσω στο σκορ στο 82ο λεπτό, αλλά χάρη στα γκολ του Χάρη Χαρίση και του Σπύρου Νάτσου σε διάστημα οχτώ λεπτών, έκανε την ανατροπή και επικράτησε 3-2 του ΠΑΟΚ στο Περιστέρι. (VIDEO)

Τρομερή εξέλιξη στην αναμέτρηση μεταξύ του Ατρομήτου και του ΠΑΟΚ για τη 15η αγωνιστική της Super League Interwetten. Ο Δικέφαλος προηγήθηκε 2-1 στο σκορ χάρη σε γκολ του Αμρ Ουάρντα, αλλά οι Περιστεριώτες έκαναν σπουδαία ανατροπή, σημειώνοντας δύο γκολ σε διάστημα οχτώ λεπτών.

Στο 85' ο Χάρης Χαρίσης ισοφάρισε σε 2-2 με όμορφο σουτ στην κίνηση, αλλά δεν πανηγύρισε από σεβασμό στην πρώην ομάδα του.

Ενώ στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων, ο Σπύρος Νάτσος ολοκλήρωσε τη μεγάλη ανατροπή και χάρισε μία σημαντική νίκη στην ομάδα του. Μάλιστα, το γκολ ακυρώθηκε αρχικά για οφσάιντ του αμυντικού του Ατρομήτου, αλλά εν τέλει μέτρησε ύστερα από χρήση του VAR.