Έντονες αποδοκιμασίες από τον κόσμο του Παναθηναϊκού στο φινάλε του αγώνα με τον Λεβαδειακό

Αποδοκιμασίες στο ημίχρονο, αποδοκιμασίες και στο φινάλε από τον κόσμο του Παναθηναϊκού προς την ομάδα του Ντιέγκο Αλόνσο.

Δεύτερη αγωνιστική στη Stoiximan Super League, δεύτερη προβληματική εμφάνιση για τον Παναθηναϊκό που πάντως λύγισε με 1-0 τον Λεβαδειακό χάρη σε γκολ του Άντραζ Σπόραρ στο έκτο λεπτό των καθυστερήσεων το βράδυ της Κυριακής (25/8) στο ΟΑΚΑ.

Οι πράσινοι δεν έθελξαν με την απόδοσή τους, λίγες ημέρες πριν από το κρίσιμο παιχνίδι με τη Λανς για την πρόκριση στο League Stage του UEFA Conference League, με αποτέλεσμα ο κόσμος να τους αποδοκιμάσει. Αφού προηγουμένως τους είχε αποδοκιμάσει και στο ημίχρονο, καθώς αποχωρούσαν από τον αγωνιστικό χώρο προς τα αποδυτήρια του Ολυμπιακού Σταδίου.

Ακόμη και μετά από το τέρμα του Σπόραρ, που δεν πανηγύρισε το γκολ του, η ατμόσφαιρα ήταν ηλεκτρισμένη, μέχρι να ακουστεί το τελευταίο σφύριγμα του διαιτητή και ακολουθήσουν οι αντιδράσεις του κοινού.