ΑΡΗΣ

Φιλική 5άρα στους νέους

ομαδικη πανηγυρικο

Οι ποδοσφαιριστές του Άρη "ξεμούδιασαν" με φιλική πεντάρα επί των νέων στις εγκαταστάσεις του Νέου Ρυσίου

Σε φιλικό αγώνα που έγινε το πρωί του Σαββάτου στις εγκαταστάσεις του Νέου Ρυσίου, η ομάδα του Αρη νίκησε με σκορ 5-1 την ομάδα των Νέων. Τα γκολ πέτυχαν οι Κόκε, Ρεγκέιρο, Φελίπε, Βλοντάρτσικ, Κάλβο.
Οι συνθέσεις:

Αρης: (α΄ημίχρονο): Κέλεμεν, Κουλουχέρης, Ρονάλντο, Ρομπέρζ, Αουρέλιο, Νεμπεγλέρας, Βιτόλο, Χαβίτο, Κάλβο, Ρεγκέιρο, Κόκε.

(β' ημίχρονο): Σηφάκης, Κουλουχέρης, Καράμπελας, Ρομπέρζ, Πρίττας, Νέτο, Γιάχιτς, Σιστόν, Κάλβο, Φελίπε, Βλοντάρτσικ.

Νέοι (α' ημίχρονο): Καρατζιοβαλής, Νοδούλης, Αλμπάνης, Γιαννίτσης, Μπουγαϊδης, Οικονομόπουλος, Γιακτσής, Μαντζάνας, Βουλτσίδης, Γιαουτζής, Μουδούρουγλου

(β' ημίχρονο): Σιμψερής, Παπαστεργίου, Κατσαμακίδης, Παπαδόπουλος, Γιαννίτσης, Νταμαρλής, Σπάσιτς, Μαυρόπουλος, Μαλαφούρης, Κατίδης, Κεσσάτης.

Ατομικό πρόγραμμα και θεραπεία ακολούθησαν οι Λέμπο, Ζεντίλ.