ATHENS KALLITHEA

Φιλική ήττα από τον Ελπιδοφόρο

Την ήττα με 2-1 γνώρισε η Καλλιθέα από τον Ελπιδοφόρο σε φιλική αναμέτρηση στο Ζηρίνειο γήπεδο της Κηφισιάς

Την ήττα με 2-1 γνώρισε η Καλλιθέα από τον Ελπιδοφόρο, σε φιλική αναμέτρηση που διεξήχθη στο Ζηρίνειο γήπεδο της Κηφισιάς.

Το γκολ για την ομάδα του Στάθη Σταθόπουλου ο Κατσαρός με πέναλτι στο 65 λεπτό του αγώνα.

Για τους "κυανόλευκους" αγωνίστηκαν οι: Αθανασόπουλος (35' Δράμπαλης), Ζουμπουλάκης, Τζωρμπατζάκης, Κισκαμπάνης, Κουτρουμπής, Κατσαρός, Θ. Τεγούσης (80' Κ. Τεγούσης), Πινδώνης, Πλατέλλας, Καραδήμος (75' Μαρουκάκης) και ένας υπό δοκιμή παίκτης, ο οποίος αντικαταστάθηκε στο δεύτερο ημίχρονο από τον Tσάνα.

Οι υπόλοιποι ποδοσφαιριστές της Καλλιθέας που δεν αγωνίστηκαν στο ματς προπονήθηκαν κανονικά το πρωί στο βοηθητικό γήπεδο της Βάρης.