ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Φιλική νίκη Ατρόμητου επί Θρασύβουλου

Ατρόμητος

Με γκολ του Καραλή στο 88΄ο Ατρόμητος νίκησε με 1-0 τον Θρασύβουλο σε φιλικό παιχνίδι

Οι Περιστεριώτες είχαν και δοκάρι με τον Τρέχο στο 23΄. Από την άλλη πλευρά η ομάδα της Φυλής είχε την καλύτερη της στιγμή στο 80΄σε σουτ του Δήμου που κόντραρε σε πόδια αμυντικών και χτύπησε στο οριζόντιο δοκάρι.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: Μιχαηλίδης, Μαρίνος, Μασάρα, Απ. Σκόνδρας, Κόρμπος, Κριπιντίρης, Καμινιώτης, Τρέχο (25’ Σουλελές), Καλαντζής, Νικολόπουλος, Ιωάννου.

Η σύνθεση του β’ ημιχρόνου: Ανδρούτσος, Γ. Σκόνδρας, Αποστολόπουλος, Ολιβέιρα, Κατεμής, Ρόβας, Σούφλας(70’ Καραλής), Παπαγεωργίου, Μπρίτο, Φαβάλι, Περόνε.

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ: Κωστάκης, Μίχος, Σωτήρχος, Λιαπάκης, Βασιλείου, Άλβες, Ρόκκας, Καραμαλίκης, Τσιώλης, Νεντούρα, Μαυρογενίδης.

Στο β’ ημίχρονο αγωνίστηκαν και οι: Χλωρός, Κατσίκης, Μπελεγρίνης, Χριστόπουλος, Δήμος κι ένας Άγγλος υπό δοκιμή.