ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Ισοπαλία στο Περιστέρι

Ατρόμητος πανηγυρικο

Ισόπαλος 2-2 έληξε ο φιλικός αγώνας προπονητικού χαρακτήρα, που διεξήχθη ανάμεσα στον Ατρόμητο τον Εθνικό Αστέρα

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 6' με πέναλτι που κέρδισε ο Κουτσοσπύρος και εκτέλεσε ο Λουτσιάνο, στο 12' ο Λιώσης ισοφάρισε, στο 24' ο Κορακάκης έδωσε πάλι το προβάδισμα στον Ατρόμητο, για να ισοφαρίσει εκ νέου ο Μπενίσκος στο 70'.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: Μιχαηλίδης, Κατεμής, Ραγκουέλ, Χάλαρης, Ιωάννου, Ολιβέιρα, Κορακάκης, Λουτσιάνο, Κουτσοσπύρος, Μαγκντί, Ρόβας.

Στο β' ημίχρονο έπαιξαν οι Ανδριόλας, Λαζανάς, Σούφλας, Τσιπλάκης, Κωνσταντίνου, Κριπιντήρης, Κούτσης, Γελαδάρης, Σανόκο, Γεωργίου, Αποστολόπουλος και Παγώνης.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ: Λαμπρόπουλος, Ζουλιώτης, Σιόντης, Αγγελόπουλος, Ντία, Πανακούλιας, Βαζαίος, Λουντάλα, Λιώσης, Μπενίσκος, Σακελαρίου.

Στο β' ημίχρονο έπαιξαν οι Παλαιολόγου, Αρχοντούλης, Μουλόπουλος, Καράκα, Χρήστου, Παρασκευαΐδης, Φερεκίδης, Αζμάρ, Τριανταφύλλου.