ΠΑΟΚ

Καμαρά: "Χαίρομαι κάθε δευτερόλεπτο στον ΠΑΟΚ"

Ο Μαντί Καμαρά πανηγυρίζει γκολ με τη φανέλα του ΠΑΟΚ INTIME SPORTS

Ο Μαντί Καμαρά αποδεικνύεται δεινός κεφαλοσφαιριστής, καθώς τα δυο γκολ που έχει πετύχει με ισάριθμες κεφαλιές έχουν δώσει σημαντικές νίκες στον ΠΑΟΚ, σε Περιστέρι κόντρα στον Ατρόμητο και στη Λιβαδειά απέναντι στην τοπική ομάδα.

Ο Μαντί Καμαρά είναι ένας από τους τέσσερις ποδοσφαιριστές του ΠΑΟΚ που έχουν αγωνιστεί και στα 15 παιχνίδια που έχει δώσει φέτος η ομάδα τους.

Ο Αφρικανός χαφ, ο Γιάννης Κωνσταντέλιας, ο Κίριλ Ντεσπόντοφ και ο Στέφαν Σβαμπ έχουν παίξει έστω και λίγα λεπτά ως αλλαγή στο σύνολο των επίσημων αγώνων του Δικεφάλου.

Όπως ανέφερε ο 27χρονος μέσος σε ποστάρισμα του στο Instagram μετά τη νίκη του Δικεφάλου του Βορρά στη Λιβαδειά με 2-0, χαίρεται κάθε λεπτό της συμμετοχής του στους πρωταθλητές.

“Χαίρομαι κάθε δευτερόλεπτο σε αυτή την ομάδα. Πάμε ΠΑΟΚ”, έγραψε χαρακτηριστικά ο Καμαρά στο σχόλιο του που συνοδεύει εικόνες από το γκολ που πέτυχε απέναντι στον Λεβαδειακό και τους πανηγυρισμούς για το νέο τρίποντο.