ΑΡΗΣ

Κόκε: "Εγώ είμαι ο τρελός ή ο κακός..."

ACTION IMAGES PRESS AGENCY

Ο Σέρχιο Κόκε σχολίασε σε ειρωνικό ύφος την εκτός έδρας ισοπαλία (2-2) του Άρη με τον Απόλλωνα Σμύρνης για τη 15η αγωνιστική της Stoiximan.gr Football League. Δείτε την ανάρτησή του στο Facebook.

Ο Άρης δεν κατάφερε να φύγει με τη νίκη από τη Ριζούπολη, στην αναμέτρηση με τον Απόλλωνα Σμύρνης, καθώς ισοφαρίστηκε σε 2-2 από τον Ντάσιο (προηγείτο με 0-2) στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων, με τον Σέρχιο Κόκε να εκδηλώνει από τα social media την απογοήτευσή του και μάλιστα σε έντονα ειρωνικό ύφος.

"Ποποπο, αφήνω το ματς στο ημίχρονο, εύκολη νίκη... απίστευτο, αλλά καλύτερα ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ γιατί εγώ είμαι ο τρελός ή ο κακός", αναφέρει χαρακτηριστικά η ανάρτηση του Ισπανού πρώην επιθετικού του Άρη, Σέρχιο Κόκε, ο οποίος δεν έφυγε με τον τρόπο που θα ήθελε από την ομάδα της Θεσσαλονίκης.

Photo credits: Eurokinissi