ΙΝΤΕΡ

Έξαλλος ο Κόντε με Βιδάλ, του τα "έχωσε" χοντρά

Ο Αντόνιο Κόντε στον πάγκο της Ίντερ κατά τη διάρκεια του αγώνα με την Γκλάντμπαχ στην Γερμανία για το Champions League AP PHOTO/MARTIN MEISSNER

Ο Κόντε φάνηκε έξαλλος με τον Βιδάλ κατά τη διάρκεια της αναμέτρησης της Ίντερ με την Κροτόνε, καθώς ο Χιλιανός διαμαρτυρήθηκε στον διαιτητή.

Η Ίντερ επικράτησε 6-2 της Κροτόνε και μπήκε με το δεξί στη νέα χρονιά. Τα πράγματα δεν ήταν εύκολα, αφού το ημίχρονο έληξε με σκορ 2-2.

Οι φιλοξενούμενοι σκόραραν από την άσπρη βούλα στο 36ο λεπτό, με τον Αρτούρο Βιδάλ να κάνει το πέναλτι. Μάλιστα, ο Χιλιανός διαμαρτυρήθηκε στη συνέχεια στον διαιτητή.

Αυτή η κίνηση εξόργισε τον Αντόνιο Κόντε, ο οποίος φαίνεται στην κάμερα να του λέει: "Παίζε και άντε γ@@@@@@" δείχνοντας την αντίθεσή του με την αντίδρασή του.