X

Σεβόμαστε την ιδιωτικότητά σας

ΛΑΜΙΑ

Λαμία: Ανακοίνωση κατά της διαιτησίας στα μισά του πρώτου ημιχρόνου του αγώνα με τον Παναθηναϊκό

Στιγμιότυπο από το Παναθηναϊκός - Λαμία INTIME

Η Λαμία δέχθηκε νωρίς ένα γκολ στη Λεωφόρο, με τον Παναθηναϊκό να σκοράρει μόλις στο 3ο λεπτό του αγώνα. Ενώ το παιχνίδι βρισκόταν σε εξέλιξη, η ομάδα της Φθιώτιδας με ανακοίνωσή της τα έβαλε με το διαιτητή της αναμέτρησης, Ευστάθιο Γκορτσίλα, για δύο φάουλ υπέρ των πράσινων.

Στο πρώτο κόρνερ που κέρδισε ο Παναθηναϊκός βρήκε και γκολ με το οποίο πήρε προβάδισμα στο σκορ απέναντι στη Λαμία στο πλαίσιο της 23ης αγωνιστικής της Super League Interwetten.

Ο Αϊτόρ εκτέλεσε από τα δεξιά, ο Ιωαννίδης στο δεύτερο δοκάρι πήρε την κεφαλιά και την έστειλε στα δίχτυα για το 1-0 των πράσινων. Οι φιλοξενούμενοι μάλιστα, μέσω ανακοίνωσής του, ενώ το παιχνίδι βρίσκεται σε εξέλιξη, εξαπέλυσαν επίθεση κατά του διαιτητή, Ευστάθιο Γκοτρσίλα, τον οποίο αποκάσεν "Γκοτζίλα", κατηγορώντας τον ότι καταλόγισε ανύπαρκτα φάουλ υπέρ των γηπεδούχων.

Η σχετική ανακοίνωση της Λαμίας:

"Γκοτζίλα βρίσκεσαι σε βέρτιγκο. Δύο ανύπαρκτα φάουλ στο ξεκίνημα του παιχνιδιού! Ντροπή σου! Να δούμε… τι θα δούμε ακόμη!!"