ΠΑΟΚ

ΠΑΟΚ: Βουρκωμένος ο Κουλιεράκης, μετά τον αποκλεισμό από τη Μάλμε

Βουρκωμένος ήταν ο Κωνσταντίνος Κουλιεράκης μετά το τέλος της αναμέτρησης του ΠΑΟΚ που οδήγησε στον αποκλεισμό από το Champions League.

Ο ΠΑΟΚ ηττήθηκε 4-3 από τη Μάλμε στην παράταση και με συνολικό σκορ 6-5 αποκλείστηκε από το Champions League. Ο αποκλεισμός ήταν πικρός, καθώς ο Δικέφαλος δέχθηκε γκολ λίγα δευτερόλεπτα πριν από τη λήξη του ματς και το ματς οδηγήθηκε στην παράταση.

Εκ των κορυφαίων του αγωνιστικού χώρου ήταν ο Κωνσταντίνος Κουλιεράκης, ο οποίος και πέτυχε το γκολ της ζωής του με σουτάρα από 30 μέτρα. Μετά το τέλος του αγώνα, η συγκίνηση του νεαρού αμυντικού ήταν εμφανής, με τον Κουλιεράκη να βουρκώνει.

Θυμίζουμε, πως ο αμυντικός του Δικεφάλου δέχεται έντονο πρέσινγκ από την Άιντραχτ Φρανκφούρτης.