ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Του λείπει κάτι στην επίθεση

Ναπολεόνι Ουμπίδες INTIME SPORTS

Ο Ατρόμητος, έχοντας πολλά παράπονα από την διαιτησία, δεν κατάφερε να σκοράρει για έβδομο παιχνίδι στο πρωτάθλημα τη φετινή περίοδο. Ψάχνουν λύσεις στην επίθεση οι Περιστεριώτες.

Την Κυριακή το απόγευμα ο Ατρόμητος έφερε το τρίτο 0-0 τη φετινή περίοδο, με τους ανθρώπους της ομάδας να έχουν πολλά παράπονα από τη διαιτησία του αγώνα με την Καλλονή.

Όπως και να έχει, ο Ατρόμητος σε ένα ακόμα παιχνίδι προβλημάτισε στο επιθετικό κομμάτι, αφού αυτή ήταν η έβδομη αναμέτρηση που δεν σκοράρει.

Δεν βάζει, δεν τρώει

Πρέπει να σημειώσουμε, βεβαία, πως η ομάδα του Σα Πίντο δεν κινδυνεύει ιδιαίτερα στα παιχνίδια που δίνει, μιας και έχει κρατήσει το μηδέν πίσω σε οκτώ ματς.

Από τα 16, ωστόσο, μόλις τα 3 είχαν συνολικά πάνω από 2.5 γκολ με εκείνο απέναντι στον Αστέρα να είναι το πιο εντυπωσιακό (νίκη με 4-3).