ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Τρομερή φωτογραφία: Καραλής και Τεντόγλου ποζάρουν μαζί με τα ολυμπιακά μετάλλιά τους

INSTAGRAM /@MANOLO

Αχώριστοι Μίλτος Τεντόγλου και Εμμανουήλ Καραλής. Οι δύο Ολυμπιονίκες πόζαραν μαζί με τα μετάλλιά τους.

Μίλτος Τεντόγλου και Εμμανουήλ Καραλής ανέβηκαν στο βάθρο και κατέκτησαν τα Ολυμπιακά τους μετάλλια στο Παρίσι.

Ο Εμμανούηλ Καραλής πρόσθεσε στο παλμαρέ του μια σπουδαία διάκριση μετά την κατάκτηση του χάλκινου Ολυμπιακού μεταλλίου στο άλμα επί κοντώ και ο Μίλτος Τεντόγλου με άλμα στα 8.48 κατέκτησε την πρωτιά, στο μήκος και έκανε δύο τα χρυσά μετάλλιά του σε Ολυμπιακούς Αγώνες μετά από την επιτυχία του το 2021 στο Τόκιο.

Οι δύο αθλητές είναι και καλοί φίλοι και τώρα απολαμβάνουν μαζί την επιτυχία τους. Οι δύο τους μάλιστα πόζαραν για μία σέλφι μαζί με τα μετάλλια που κατέκτησαν και ο Καραλής την ανήρτησε στον λογαριασμό του στο Instagram.

"Συγκάτοικος", έγραψε στη λεζάντα του ποστ, απευθυνόμενος στον Έλληνα άλτη.

Το SPORT24 στους Ολυμπιακούς Αγώνες 2024

Όλα τα νέα και ειδήσεις για τους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Παρίσι είναι εδώ! Δες αναλυτικά το Πρόγραμμα των Ολυμπιακών Αγώνων και παρακολούθησε live την εξέλιξη των αθλημάτων και την κατάταξη των μεταλλίων στο Olympic Games
Matchcenter.

Κάνε εγγραφή στα push notifications του SPORT24, αλλά και στο Youtube κανάλι μας για να μαθαίνεις όλες τις εξελίξεις για τους Ολυμπιακούς Αγώνες 2024.

TAGS ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2024 ΜΙΛΤΟΣ ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΡΑΛΗΣ